Ücretsiz Ekspertİz

7/24 Hizmet Kalitesi ile

Evden eve taşıma, ofis büro taşıma, banka taşıma, vb gibi tüm taşımacılık işlemlerinizde, firmamız konusunda uzman ekspertiz personeliyle taşınacak olan ev eşyası, ofis eşyası veya yüklerinizi inceleyerek sizlere aşağıdaki konuları göz önüne alarak taşıma maliyeti sunar.

Maliyet size uygunsa ekspertiz yapan kişiyle gün belirlenir ve taşıma sözleşmesi yapılır. Firmamız ekspertiz işlemini siz değerli müşterilerimize ücretsiz olarak sunar.

Nakliyat firmalari eksper hizmetini ücretsiz vermektedir. Eksper önceden taşınacak mekâna gelerek bir takım incelemeler yapar. Taşınacak eşya sayısını belirler.

Eşyaların araçlara yüklenmesi işleminde kullanılacak olan yol üzerindeki imkânları analiz eder. Buna göre asansör kullanılıp kullanılmayacağı konusunda nakliyat firmasına bilgi aktarır.

Taşınacak eşya miktarına göre, nakliye firmasının müşteriye hangi miktarda araç ve eleman sağlayacağı konusunda sizi bilgilendirir. Eksper, tüm taşıma süreçleri esnasında müşteriye destek verir. Taşıma işleminin gidişatını belirleyen uzman, eksperdir.