Hocaoğlu Nalliye  Olarak Öncelikle sökülmesi gereken mobilyalar sökülür. Bütün mobilyalar battaniye ve iplerle sarılıp paketlenir. Ambalajlı olarak kamyona yüklenir. Taşınılacak yeni adreste de merdivenlerden ambalajlı olarak çıkarılır. Yerleşmesi gereken odalara yerleştirildikten sonra üzerindeki battaniye ve ipler çözülüp alınır.

Buzdolabı, fırın, çamaşır, bulaşık, kurutma makinesi, bombeli camlı vitrinler kartonlara sarılıp iple bağlanır.
Yatak odası gardıropları da monte ettikten sonra kulp çıkıntısı, ayar vidaları, camlı kısımları ve menteşeleri olması nedeni ile kamyonda çıkıntıları boşluklara denk gelecek şekilde ambalajlanır. Gidilecek yeni evde tekrar mobilyaların montajı yapılır.

 


Ambalaj ve Paketleme

Bardak, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar hava kabarcıklı naylonlara sarılıp
koli ve fıçılara yerleştirilir. Mobilyalarınız diğer tarafta yerleşince tekrar yerlerine konulur. Bizden sonra size vitrin içinde kendi ihtiyacınıza göre yerleştirmeniz kalır.
Televizyon, video, müzik seti gibi elektronik cihazlar önce battaniyelere sarılıp muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilip iple bağlanır.

 


Ekspertiz Hizmeti

Hocaoğlu Nakliyat taşınacak eşyalarınızın taşınması için ekspertiz elemanı eşyanın bulunduğu yere gelip eşyayı inceledikten sonra kesin bir fiyat vermektedir. Tarafımızca tarafınıza yönlendirilen ekspertiz elemanımız fiyat vermekle yetkili olup fiyat konusun da anlaşmanız halinde sözleşme yapılarak taşıma olayı kağıt üzerine dökülür. Expertin gelmesinin amacı sadece fiyat değil eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek, sigorta değerini belirlemek, taşımada kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek olan eleman sayısını belirlemektir.

Eşyanız normalde aynı gün elemanlar ambalajı yapıp sonrada taşıma yaparlar. Ambalaj malzemeleri olarak ta ” Beyaz eşya, mobilya, koltuk takımları, Avrupa’dan ithal pet graft kağıtlarla ambalaj yapılır. Kırılacaklar ise beyaz kağıtlara sarılıp karton kutulara yerleştirilir.

 

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat faaliyetlerimizde modern teknolojiyi kullanır, kendimizi yeniler ve inceleriz. Evden eve nakliyat personelimizin çalışkan dürüst ,ahlaklı ve yaratıcı olmasına özen gösteririz.

Ofis Eşya Depolama

Eşya depolarımız tamamıyla ev eşyası depolama için tasarlanmış profesyonel depolardır. Kameralı, yangın gibi olaylara karşı korumalı olup eşyalarınızı güven ile şirketimize teslim edebilirsiniz.